10 PRAVIDEL HODNÉ HOLKY

aneb naše největší překážky

k vysněné postavě, vztahu a klidu

Novinka!

0

Osvoboďte se z role hodné holky a buďte sama sebou!

  • Jste se sebou, svou váhou, postavou či svým mužem nespokojená?
  • Máte často pocit, že jste na všechno sama?
  • Nemáte na sebe čas?
  • Zajídáte či zapíjíte své trápení jídlem nebo alkoholem?

Syndrom hodné holky je velice rozšířený a navíc to vypadá, že na něm není vůbec nic špatného. Vždyť všechny přece chceme být milé a výkonné, stále krásné a usměvavé, pomáhat našim blízkým, aby byli šťastní a spokojení, zvládat všechny úkoly v práci, postarat se o domácnost a děti...

Kdy ale máme čas jen pro sebe? Na odpočinek, na to co nás baví, čas, kdy nic neděláme, kdy nic nemusíme a jen tak si užíváme života?

V mém eBooku 10 Pravidel Hodné Holky se naučíte, jak život více žít a méně přežívat a také hlavně jak být více sama sebou.

Jste hodná holka?

Pokud souhlasně přikyvujete na výroky uvedené vedle, tak v eBooku naleznete odpovědi na otázky, na které se možná ještě ani neptáte, protože hodná holka se přeci na nic neptá a dělá, co se má! :)

10 pravidel hodné holky poukazuje na hlubší podstatu našeho častého trápení s postavou, muži a nedostatkem klidu v našem životě a podporuje ženy v tom, aby se nebály být více samy sebou a aby si více dopřály čas jen pro sebe. Ten je totiž základem sebepéče, hubnutí i fungujícího vztahu.

Hodná holka je neustále ve stresu, protože si toho na sebe nakládá více, než je v jejích možnostech. Často má tak pocit, že pořád něco dělá, ale stále nemá nic dodělaného.

Hodná holka neříká druhým, co jí vadí, a právě proto se opakovaně dostává do situací, které jí zraňují a vyčerpávají.

Hodná holka není spokojená … sama se sebou, svým tělem, svou váhou, svým osobním či pracovním životem. Mnohdy svou nespokojenost zajídá jídlem, zapíjí alkoholem nebo svou nespokojenost kompenzuje prací a úkoly.

Hodná holka sama sebe staví na poslední místo. Má přeci tolik povinností, práce, úkolů, postarat se o rodinu, děti, přátelé, kolegy, domácí mazlíčky… A pak pláče, že nestíhá to, co jí doopravdy těší a nabíjí, protože na sebe nemá čas.

Hodná holka svému muži často vyčítá, že její skryté přání a potřeby nenaplňuje. Kdyby ji doopravdy miloval, tak by to přeci věděl! Hodná holka také vyčítá svému muži, že je sobecký a štve jí, že on si dělá, co chce.

Hodná holka se usmívá, i ve chvílích kdy jí vůbec do smíchu není. Hodná holka je na druhé milá, i když jí zraňují a štvou.

Mgr. Zuzana Douchová

psycholožka, koučka a nutriční poradkyně

V oblasti zdravého životního stylu, psychologie a hubnutí pracuji již řadu let a předávám to, co funguje mně osobně a mým spokojeným klientům.

Moje terapie vychází z lidské přirozenosti a pracuji komplexním způsobem - s výživou, pohybempsychikou. Protože tělo i duše pracují jako jeden celek, vzájemně se ovlivňují a na nás je naučit se naslouchat této naší přirozenosti. Věřím, že to je základem našeho fyzického a mentálního zdraví, které je prioritou mého života i mé práce.

Podporuji své klienty v tom, aby poslouchali své tělo, naslouchali své duši, následovali své srdce  a používali svůj zdravý rozum. Protože neexistuje jeden univerzální návod na zdraví, štíhlost a spokojenost pro všechny. Ten návod máme každý svůj a v sobě. Jen na to zapomínáme. A mě baví ho s vámi znovu objevovat a rozvíjet tak vaši jedinečnou přirozenost.

Pro více informací o mně klikněte sem>>.