10 PRAVIDEL CHRONICKÉ DIETÁŘKY

aneb největší mýty o hubnutí

0
x
staženo
0

Znáte to také?

Děláte všechno možné, abyste zhubla - vyzkoušela jste všechny zaručené diety, přečetla řadu knih o hubnutí a zdravé stravě, vyslechla si rady a doporučení od spousty odborníků, takže:

  • Držíte často diety nebo se pravidelně v jídle omezujete.
  • Snažíte se cvičit, i když vás to nebaví.
  • Máte výčitky svědomí, když zhřešíte.

Ale realita je taková, že:

  • Zhubnete pár kilo a pak zase vše naberete.
  • Opakovaně začínáte nové a nové diety .
  • Dochází vám už síla a motivace.

Nebojte se, nejste sama. Tyto pocity zažívá většina mých klientek. I ony totiž věří 10 nejčastějším mýtům o hubnutí, kterých se zarputile držíme, ačkoliv prostě nefungují. Stáhněte se eBook 10 Pravidel Chronické Dietářky a vyvarujte se zbytečného trápení jednou provždy!

(Z)Hubněte bez mučení

Zapomeňte na vše, co jste dosud slyšela o hubnutí. Všechno může být i jinak a daleko lepší! S tímto eBookem získáte zpátky správný přístup, optimismus a důvěru v sebe sama. Hubnutí totiž není o dřině, zákazech a hladu, ale především o zdravém rozumu, radosti a chuti.

10 Pravidel Chronické Dietářky vám odhalí, proč nefungují diety, které vám doporučují:

  • nejíst po páte večer,
  • nutit se do cvičení,
  • odmítat pečivo a přílohy.

... a další "zaručené" rady, kterými se řídíme a pak se divíme, že to nefunguje. Chyba není ve vás, ale v tom, čemu věříte.

Stáhněte si eBook 10 Pravidel Chronické Dietářky a naučte se věřit sama sobě a svému zdravému rozumu.

Přečtěte si, co o eBooku říkají čtenáři   >>   >>   >>   >>   >>   >>    >>    >>  

“Hubnu snad celý život a tohle jsem potřebovala vědět už dávno.☺ Myslela jsem si jak mám slabou vůli a že jsem úplně neschopná, ale teď jsem pochopila, že jsem na to šla vlastně úplně špatně. Díky za skvělé rady a snad se mi to tentokrát vydaří.”

Nikola, 44 let

“Zuzka mi ukázala, že hubnutí není hlavně o jídle, ale o mé psychice. Od té doby, co jsem k ní začala chodit na konzultace, jsem začala hubnout, nic si nezakazuju a cítím se prostě spokojeně. Její nový ebook vystihuje přesně ty chyby, co jsem předtím dělala a nešlo mi zhubnout.”

Hanka, 43 let

“Tak teď už vím, proč se mi nikdy nepodařilo váhu udržet. Nenapadlo mě, že se tohle všechno může dít i jiným lidem. Líbí se mi Zuzky přístup a budu určitě praktikovat!”

Pavlína, 26 let

“Dobře popsané problémy spousty lidí, co se marně snaží zhubnout a problém je v jejich hlavě. Také jsem byla chronickou dietářkou a kniha to dobře vystihuje. Všechny ty zákazy a selhání jsou prostě jen v hlavě.”

Vlaďka, 34 let

“Chronická dietářka to jsem celá já! Už léta si zakazuju chleba a těstoviny, nutím se do cvičení a bojím se všeho sladkého. To mě teda potěšilo, že tohle vlastěn nefunguje. Konečně nějaké rozumné a lidské tipy na hubnutí.”

Věra, 65 let

“Nejdřív jsem to stáhnul pro manželku, která se nejdřív málem urazila. Nakonec jsme si to přečetli oba. ☺”

Jiří, 38 let

Mgr. Zuzana Douchová

psycholožka, koučka a nutriční poradkyně

V oblasti zdravého životního stylu, psychologie a hubnutí pracuji již řadu let a předávám to, co funguje mně osobně a mým spokojeným klientům.

Moje terapie vychází z lidské přirozenosti a pracuji komplexním způsobem - s výživou, pohybempsychikou. Protože tělo i duše pracují jako jeden celek, vzájemně se ovlivňují a na nás je naučit se naslouchat této naší přirozenosti. Věřím, že to je základem našeho fyzického a mentálního zdraví, které je prioritou mého života i mé práce.

Podporuji své klienty v tom, aby poslouchali své tělo, naslouchali své duši, následovali své srdce  a používali svůj zdravý rozum. Protože neexistuje jeden univerzální návod na zdraví, štíhlost a spokojenost pro všechny. Ten návod máme každý svůj a v sobě. Jen na to zapomínáme. A mě baví ho s vámi znovu objevovat a rozvíjet tak vaši jedinečnou přirozenost.

Pro více informací o mně klikněte sem>>.